w

Bezmyślna babcia za karę włożyła nóżki wnuczki do wrzątku. 2-latce grozi amputacja stópek.

Babcia jest zwykle osobą, która zastępuje naszą matkę. Jest to także ktoś, kto może zrobić wszystko dla swoich wnuków. Jednak zawsze istnieje wyjątek od każdej reguły. Przekonała się o tym mała Kaylee Robinson.

Babcia za karę, włożyła nogi dziewczynki do wrzącej wody, w efekcie czego na skórze dziecka pojawiły się ogromne bąble. Możliwe, że ta szokująca sytuacja zakończy się amputacją stóp malucha. Macocha 2-latki pozostawiła dziewczynkę u babci, będąc przekonana, że jest ona w dobrych rękach. Wkrótce jednak dowiedziała się, że jest zupełnie inaczej.

 

babcia1

 

Kilka godzin później, kobieta otrzymała telefon od teściowej, która prosiła ją, by jak najszybciej do niej przyjechała. Gdy macocha wróciła po dziewczynkę, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Nogi 2-latki były pokryte ogromnymi bąblami. Kiedy kobieta zapytała babcię o to, co się stało, ta nie chciała powiedzieć.

 

babcia2

 

Dopiero po czasie przyznała, że sama zanurzyła nogi malucha we wrzątku, ponieważ dziecko źle się zachowywało. Macocha dziewczynki postanowiła nagłośnić tę sprawę, dlatego pokazała zdjęcia dziewczynki w mediach oraz prokuraturze. Babcia dwulatki została zatrzymana przez policję. Została aresztowana pod zarzutem znęcania się nad dziewczynką.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik