w

Czy jesteś w stanie przebić średnią w tym quizie wiedzy? Spróbuj swoich sił!

Czy zdarza Ci się myśleć, że dysponujesz wiedzą z wielu różnych dziedzin przewyższającą tę innych osób? A może nudę staramy się przegonić, poszukując rozrywki, która nie tylko dostarcza przyjemności, ale też jest produktywna? Czy masz pewność, że perfekcyjnie orientujesz się w latach 90. i okresie PRL-u w Polsce?

Jeśli tak, to dzisiejsza nasza zabawa została stworzona specjalnie z myślą o Tobie! Zaryzykujesz udział? Musimy jednak ostrzec – nie będzie to łatwe! Przygotowaliśmy test, zawierający wyjątkowo wymagające pytania, mający na celu zbadanie poziomu Twojej wiedzy na temat końcówki ubiegłego tysiąclecia, czyli okresu, który dla wielu z nas symbolizuje młodość. Faktem jest, że statystyki jednoznacznie potwierdzają trudność pytań – zaledwie nieliczni uczestnicy udzielili 100% poprawnych odpowiedzi. Czy i Ty do nich należysz? Sprawdźmy to!

 

W latach 90. Hollywood było świadkiem wielu utalentowanych aktorek, które zdobyły ogromną popularność i uznanie. Julia Roberts stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy tamtego okresu dzięki rolom w filmach takich jak „Pretty Woman” i „Erin Brockovich”. Drew Barrymore, znana z filmów takich jak „Never Been Kissed” i „The Wedding Singer”, również cieszyła się dużym powodzeniem.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik