w

Kiedy wróciła do domu miała wrażenie, że nie ma w nim dzieci. W łazience zastała tragiczny widok.

6-letnia Lucia oraz jej 2-letni brat Leo zostali zamordowani pewien czas temu w swoim domu na Manhattanie w Nowym Jorku. Maluchy w tym mieście mieszkały wraz z rodzicami od kilku lat. Ojciec dzieci, Kevin był dyrektorem jednego z działów w sieci telewizyjnej natomiast ich matka Marina była nauczycielką w przedszkolu.

Para była na tyle zapracowana, że musiała znaleźć opiekunkę dla swoich pociech. Zdecydowali się zatrudnić 50-letnią Yoselin Ortegę. Pewnego dnia, matka dzieci dokonała przerażającego odkrycia. Wraz z drugą, 3-letnią córką Nessie wróciła z lekcji pływania do swojego mieszkania, bowiem niania nie przyprowadziła 6-letniej Lucii na lekcję baletu, z której matka miała ją odebrać. Gdy 36-latka weszła do mieszkania, panowała w nim ciemność i cisza. Kiedy kobieta zajrzała do łazienki, znalazła w niej nieprzytomną Lucię oraz Leo, które leżały w wannie wypełnionej krwią, natomiast obok niej również z ranami kłutymi leżała nieprzytomna niania.

opiekunka

Dzieci mimo licznych ran kłutych i poderżniętych gardeł wciąż żyły. Niestety, zmarły tuż po przewiezieniu do szpitala. 50-letnia Yoselin została również przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili, że jej życie nie jest zagrożone. Kilka dni później, podczas przesłuchania kobieta powiedziała śledczym, że 6-latak walczyła, kiedy 50-latką ją zaatakowała, natomiast młodszy brat dziewczynki spał, kiedy ta zaczęła ich atakować. Yoselin, ostatedcznie została oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia. Ostatecznie, została ona skazana na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik