w

Kobieta groziła matkom karmiącym piersią w miejscach publicznych. Chciała pobić ich dzieci.

Karmienie piersią to temat dość delikatny. Niejednokrotnie podzielił on społeczeństwo. Kiedy część z pań ukrywa się w domu by nakarmić swoje dziecko, inne mamy robią to w obecności innych bez najmniejszej ilości wstydu.

Coraz więcej mówi się o tym, że bycie matką nie jest powodem do wstydu, a karmiąca kobieta ma prawo nakarmić głodne niemowlę wszędzie, bowiem jest to czynność w pełni naturalna. Jak się okazuje nie wszyscy to rozumieją. Pewna kobieta będąca matką trójki dzieci nie może pojąć faktu, że inne panie karmią swoje pociechy na oczach innych. W swojej wypowiedzi w Internecie podzieliła się tym, co myśli na temat karmienia w miejscach publicznych. Kobieta napisała, że jeśli zobaczy matkę karmiącą dziecko w obecności jej pociech, pobije ją i niemowlaka.

karmienie

Wiadomość ta szybko rozprzestrzeniła się po sieci, w rezultacie czego na autorkę wpisu wylała się fala krytyki. Ta z kolei, by uniknąć obelg postanowiła usunąć swoją wypowiedź z portali społecznościowych, jednak szybko okazało się, że było już za późno. Inne mamy były bowiem sprytniejsze i zaczęły publikować zdjęcia jej wpisu na innych stronach. Internautki, w akcie zemsty posunęły się również o krok dalej i poinformowały o wszystkim pracodawcę kobiety, w rezultacie czego ta została natychmiast zwolniona. Jak twierdzi właściciel sklepu, w którym pracowała, firmie zależy by jej pracownicy odznaczali się najwyższymi standardami moralnymi.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik