w

Kobieta kupiła kurczaka z promocji w supermarkecie. Mięso świeciło w ciemności!

Kilka dni temu do Internetu trafiło szokujące zdjęcie, przedstawiające mięso kupione w jednym z popularnych supermarketów. Klientka, która opublikowała fotografię, kupiła ten produkt na promocji. Gdy wróciła do domu, postanowiła zamarynować wcześniej kupione mięso.

Następnie pozostawiła je na stole, ponieważ od pracy oderwały ją inne zajęcia. Kilka godzin później, gdy było już ciemno kobieta wróciła do kuchni, by schować mięso do lodówki. Nim zapaliła światło, zauważyła bijącą ze stołu poświatę. Początkowo, nie mogła ona uwierzyć w to co zobaczyła, dlatego by potwierdzić to co widzi, zawołała męża.

 

kurczak

 

Mężczyzna na widok świecącego w ciemności mięsa również nie mógł ukryć zdziwienia. Następnego dnia, kobieta zgłosiła całą sprawę w sanepidzie, po czym zawiozła mięso do placówki, jednak nie zostało tam zbadane, ponieważ nie znajdowało tam się laboratorium. Zjawisko to mogło być jednak ściśle związane z zakażeniami bakteriami lub reakcjami chemicznymi oraz związanymi z nimi przemianami w barwnikach w mięsie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik