w

Usłyszała przez ścianę kłótnię swoich sąsiadów. W pewnym momencie rozległy się krzyki ich dziecka.

Każdy z nas znajdował się kiedyś w pewnej sytuacji, z której nie wiedział w jaki sposób wybrnąć. W podobnej sytuacji znalazła się ta Internautka, która znalazła się w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach.

Mimo tego, że robiła to co uważała za słuszne, jej reakcja na niewiele się zdała. Wszystko natomiast dotyczyło kłótni dorosłych, którzy są sąsiadami kobiety. Jej uwagę zwróciły bowiem krzyk i płacz ich dziecka, na co nie potrafiła pozostać obojętna. O całym zajściu opowiedziała natomiast na portalu społecznościowym. Jak twierdzi, pewnego dnia słyszała kłótnię swoich sąsiadów oraz płacz dziecka, które prosiło swojego ojca, by ten nie bił mamy.

dziecko

Kobieta, słysząc co dzieje się za ścianą jej mieszkania, zadzwoniła na policję, jednak ta zgłoszenie przyjęła dopiero po kilku godzinach. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, jedyne co zrobili to zapisali dane Internautki. Jej zeznania nie sprawiły jednak, że policjanci zainteresowali się sprawą. Kobieta uważa jednak, że nie pozostawi tego bez echa, bowiem nie był to pierwszy raz, gdy słyszała taką kłótnię.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik