w

Lekarz powiedział rodzicom, że ich syn nie żyje. Niedługo później żałował swoich słów.

Śmierć bliskiej osoby jest trudnym doświadczeniem dla każdego, a powrót do zdrowia do pewnego stopnia zajmuje dużo czasu. Rodzina Eshwara Pavade wiedziała, że ​​czeka ich trudny czas.

Jednak nie mogli sobie wyobrazić, co może się wydarzyć na pogrzebie. Historia wydarzyła się, gdy Eshwar, który mieszkał w Bombaju, czuł się bardzo źle. Postanowił odwiedzić swoją rodzinę w pobliskim Ghanagagapur, po czym trafił do szpitala, gdzie następnego dnia zapadł w śpiączkę. Wkrótce potem lekarz rodzinny ogłosił, że mężczyzna zmarł. Pogrzeb odbył się kilka dni później. Na uroczystości zgromadziła się cała rodzina i przyjaciele.

pogrzeb

W pewnym momencie, gdy ktoś przytulił Eshwara, jego klatka piersiowa unosiła się i opadała. Po chwili jego oczy powoli się otworzyły, zaskakując wszystkich. Mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie lekarze powiedzieli, że wyzdrowieje, ale zajmie to trochę czasu. Jego rodzina nie może otrząsnąć się z szoku, który miał miejsce. Wiedzą, że nie wyjdą bez lekcji dla lekarza, który znalazł martwego Eshwara, więc chcą go pozwać.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik