w

Ma 6 dzieci, mimo iż nie skończyła 30 lat. Otrzymała od obcego mężczyzny szokujące obelgi.

W dzisiejszych czasach, jeśli para decyduje się na dzieci, to przeważnie myślą nad jednym bądź dwoma. Niektórym ciężko jest uwierzyć, że istnieją pary, które marzą o wielkiej rodzinie.

Jedną z takich osób jest 29-letnia Krechelle Carter, która mimo tak młodego wieku urodziła już szóstkę dzieci, które obecnie mają mniej niż 7 lat. Niestety, niedawno Australijka otrzymała bardzo przykrą wiadomość od nieznajomego mężczyzny. Michael Smith skomentował miejsca intymne 29-latki i oznajmił, że współczuje jej dzieciom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Krechelle Carter (@eightathome)

Kobieta postanowiła opublikować całą wiadomość na portalu społecznościowym, jednocześnie odpowiadając na nią. Krechelle postanowiła odpowiedzieć mu, bowiem nie zgadza się na takie zachowanie. Jak mówi, chce dać do zrozumienia, że żadna forma agresji nie będzie przez nią tolerowana. Kobieta dodała również, że wszystkie dzieci urodziły się przez cesarskie cięcie. 29-latka nie obraziła się jednak na słowa mężczyzny. Wyznała bowiem, że nie jest on pierwszą osobą, która atakuje ją w sieci.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik