w

Mały chłopiec zmarł przez znęcających się rodziców. Lekarze znaleźli przy nim list, który złamał im serce.

Ta historia ma równie smutne, jak bardzo ważne przesłanie. Opowiada o 7-latku o imieniu Ivan. Ten chłopiec miał rodziców, którzy go nie kochali, ale znęcali się nad nimi.

Wyśmiewali go także jego koledzy ze szkoły. Kiedy pewnego zimowego dnia wrócił do domu, został pobity przez inne dzieci, przez co cały przemókł. Jego rodzice widzieli stan swojego syna i postanowili zamknąć go w jego pokoju za karę. Jednak z biegiem czasu był coraz bardziej bity zarówno przez matkę, jak i ojca, dlatego kilkakrotnie był hospitalizowany.

chlopiec

Niestety pewnego dnia został zabrany karetką do szpitala w bardzo złym stanie, gdzie zmarł dwa dni później. Lekarze znaleźli w jego dłoni list, w którym Ivan napisał: „Droga Mamo i Drogi Tato, nigdy nie chciałem Was denerwować. Chciałem jedynie, żebyście mnie przytulili i powiedzieli, że mnie kochacie. Chciałem się z Wami pobawić, żebyście potrzymali mnie za rękę lub pośpiewali ze mną.” Każde dziecko ma prawo być kochane i szczęśliwe, a żadne z nich nie powinno tak przejść przez piekło, jak ten siedmiolatek.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik