w

Matka zawiązała swoją córkę w reklamówce i porzuciła na śmietniku, jednak on ją uratował. Wzruszające spotkanie po 20 latach!

Wszystko zaczęło się, gdy robotnik budowlany Rocky Hyatt usłyszał płacz dziecka, wyrzucają śmieci. Sytuacja ta miała miejsce w 1995 roku. Mężczyzna, początkowo był przekonany, że usłyszał kota, lecz gdy dokładnie się rozejrzał, w koszu na śmieci zobaczył zawiązany worek.

Kiedy go otworzył, zobaczył w nim płaczącego noworodka. Nie zastanawiając się zbyt długo, Rocky zabrał malucha i zawiózł go do szpitala. Na szczęście, dziecku nic się nie stało i dzisiaj ma dom oraz kochającą rodzinę. Dziewczynka została adoptowana przez kochające małżeństwo, które nazwało ją Morgan Hill. Gdy dorastała, przybrani rodzice opowiedzieli jej całą historię. Wtedy 20-letnia Morgan postanowiła odnaleźć mężczyznę, który ją uratował. Kobieta udzieliła wywiadu dla telewizji, która pomogła jej w spełnieniu marzenia i odnalazła Rocky’ego. Wkrótce, 20-latka spotkała się z nim i osobiście podziękowała mu za to, co zrobił. Mężczyzna odpowiedział jedynie, że był to dla niego zaszczyt.

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik