w

Najlepsze dowcipy o małym Jasiu. Plany Jasia na przyszłość.

Każde dziecko ma marzenia dotyczące przyszłości już w młodym wieku. Jednak w większości przypadków te marzenia zmieniają się z czasem ze względu na różne zainteresowania czy predyspozycje do konkretnego zawodu.

Niemniej niektóre pomysły dzieci dotyczące swojej przyszłości potrafią bardzo zaskakiwać.

Jasiu ma plan!

Tak też było w przypadku jednej lekcji, na której dzieci uczyły się o różnych zawodach. Nauczycielka postanowiła zapytać swoich uczniów, kim chcieliby zostać w przyszłości.

Każde dziecko miało chwilę na przemyślenie swojej odpowiedzi. Dzieci kolejno zgłaszały się i opowiadały o swoich wymarzonych zawodach oraz powodach, dla których je wybrały.

Jedni chcieli zostać lekarzami, aby pomagać chorym, inni strażakami, aby ratować ludzi. Większość tych wyborów była zrozumiała.

 

 

Kolejny dowcip…

 

Po każdej odpowiedzi nauczycielka chwaliła dzieci za wykonanie zadania. Nadszedł jednak czas na Jasia, który słynął z niekonwencjonalnych i czasem szokujących odpowiedzi. Chłopiec pewnym głosem odpowiedział, że chce zostać Świętym Mikołajem. Nauczycielka zapytała go, skąd taki wybór, a Jasiu szybko wyjaśnił, że dlatego, iż Święty Mikołaj pracuje tylko raz w roku! Trzeba przyznać, że to całkiem dobry powód!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik