w

Nazywają ich najseksowniejszymi dziadkami na świecie. Trudno uwierzyć w ich wiek.

Gina Stewart to samotna matka czwórki dzieci, które mają kolejno 28, 26, 24 i 5 lat. Kilka miesięcy temu, kobieta została także babcią. Modelka nie ma jednak nic wspólnego ze stereotypowym wyglądem babci, dzięki czemu została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie.

Piękna blondynka prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie jej życie śledzi ponad 130 tysięcy osób. Wszyscy bowiem zachwyceni są ją niesamowitą uroda oraz sylwetką. Kobieta przyznaje, że kilka lat temu poddała się operacji powiększenia piersi, lecz poza tym nie stosuje botoksu ani innych wypełniaczy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maxim Hot 100 Model. W.H.G (@ginastewartofficial)

Uważa bowiem, że jej metodą na utrzymanie młodości jest aktywny tryb życia oraz zdrowa dieta. Najprzystojniejszym dziadkiem na świecie nazywany jest natomiast Irvin Randle. Pochodzący z Teksasu nauczyciel matematyki, zyskał sławę po udostępnieniu jego zdjęcia w Internecie. Obecnie, mężczyzna sam umieszcza swoje fotografie w sieci, które regularnie ogląda ponad 200 tysięcy osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez too grown. (@irvinrandle)

Irvin swoim wyglądem przypomina prawdziwego modela, chociaż wszystkiego co wie o modzie nauczył się z prasy. Przykład tych osób doskonale pokazuje, że by zmienić swoje życie, wystarczy tego chcieć.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik