w

Nie chce przestać karmić piersią swojego 4-letniego syna. Ludzie nazywają ją „zwykłą pedofilką”.

Pewna 31-letnia przez Internautów została nazwana pedofilką, ponieważ wciąż karmi piersią swojego 4-letniego syna. Karmienie malucha przez kilka miesięcy jest czymś zupełnie normalnym, jednak gdy dziecka ma kilka lat, czynność ta może wywoływać nie małe kontrowersje.

31-letnia Yakaly Di Roma nie chce jednak przestać karmić swojego syna Hansa. Jak sama twierdzi, przestanie to robić dopiero kiedy zadecyduje o tym sam chłopiec. Do odstawienia od piersi 4-latka nie przekonało jej nawet przyjście na świat drugiego dziecka. Jak się okazuje, Hans cierpi na autyzm i nic nie uspokaja go tak jak karmienie piersią, dlatego jego matka wciąż to robi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez YAKALY DI ROMA (@yakydiroma)

Kobieta podkreśla jednak, że 4-latek je tak jak jego rówieśnicy, a karmienie piersią ma za zadanie jedynie uspokojenie chłopca. Yakaly chce regularnie brać udział w sesjach zdjęciowych, na których karmi swojego synka. Według niej jest to powód do dumy, dlatego regularnie w sieci udostępnia fotografie, na których karmi Hansa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez YAKALY DI ROMA (@yakydiroma)

Niestety, nie każdy podziela jej entuzjazm. Niektórzy nazywają kobietę pedofilem oraz oskarżają ją o zamieszczanie dziecięcej pornografii w Internecie. Większość osób jest jednak przekonana, że karmienie piersią jest naturalną rzeczą, bez względu na czas jego trwania.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik