w

Nieporadna 2-latka zmarła z głodu w mieszkaniu. W tym czasie jej matka tańczyła za pieniądze…

Dzieci są największym powodem do dumy dla każdego rodzica, dlatego na pierwszym miejscu ich priorytetów, jest to, by wyrosły one na zdrowych i mądrych ludzi. Dlatego też, ciężko zrozumieć jest, jak to możliwe, że regularnie w Internecie pojawiają się informację o tym, że ktoś znęcał się nad swoim dzieckiem.

Te tragiczne wydarzenia miały miejsce w Georgii. Tam, dwulatka została zostawiona sama w mieszkaniu podczas gdy jej matka pracowała w klubie jako tancerka. Teraz Devin Moon odpowie za to przed sądem. Jak podają media, 29-latka zostawiła w domu swoją głodną córkę Reygan, a sama wyszła do pobliskiego pubu gdzie pracowała jako tancerka.

dwulatka

Policja na miejsce została wezwana, gdy kobieta odnalazła dziewczynkę następnego dnia bez objaw życia. Niestety, mimo pomocy ratowników medycznych, życia malucha nie udało się uratować. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań, na jaw wyszło, że dziewczynka ważyła zaledwie 6 kilogramów. 26-latka niebawem usłyszy zarzuty znęcania się nad dzieckiem oraz morderstwa.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik