w

Nigdy nie zgadniesz, co miesiąc urodzenia potrafi powiedzieć o osobowości kobiety!

Mówi się, że nie ma dwóch identycznych charakterów. Każdy człowiek bowiem urodził się i dorastał w całkiem innych warunkach, a jego osobowość kształtowała otaczająca go rzeczywistość. Okazuje się jednak, że mimo tej odmienności istnieją pewne cechy, które są charakterystyczne tylko dla wybranych grup ludzi, w tym przypadku urodzonych w danym miesiącu.

Szczególnie sprawa ta tyczy się kobiet. Nie każdy bowiem w swoim życiu zauważył, że kobiety urodzone w tym samym miesiącu w większości posiadają wiele wspólnych cech charakteru. Często jest to brane za czysty przypadek, jednak czy aby na pewno jest to przypadek? W końcu w życiu nie ma żadnych przypadków, a wspólne cechy kobiet urodzonych w danym miesiącu to coś, co potwierdzają liczne badania i ankiety przeprowadzone przez osoby zajmujące się opisywaniem tego typu zależności. Ich wyniki mogą okazać się dla wielu osób prawdziwym szokiem!

 

 

Z pozoru może brzmieć to bardzo niedorzecznie, jednak zapewniamy, że jest w tym niemałe ziarnko prawdy. Jeśli jednak nie wierzycie, wystarczy że sprawdzicie, jakie cechy przypisuje się do danego miesiąca i skonfrontujecie to z rzeczywistością, a z pewnością zobaczycie, że ma to wiele wspólnego! Opisy poszczególnych miesięcy znajdziecie na kolejnych stronach artykułu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów miesięcy…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik