w

Posiadasz te cechy charakteru? Jesteś w wąskiej grupie wyjątkowych osób według horoskopu greckiego!

Z pewnością każdy z nas choć raz słyszał określenie samca alfa, czyli osobnika z danego gatunku czy też stada, który przyciąga wszystkie samice i dowodzi własną grupą, kiedy to inne osobniki nie są w stanie mu dorównać i zmuszone są przystosować się do tej sytuacji i być mu podporządkowane. Jak się okazuje, nie tylko w świecie zwierząt tak to wygląda.

Okazuje się bowiem ze także wśród ludzi możemy wyróżnić podobne sytuacje. Połączenie różnego rodzaju horoskopów greckich oraz indyjskich wyróżniło bowiem sześć różnych rodzajów osobowości oznaczonych kolejnymi literami alfabetu greckiego, które są powiązane z określonymi cechami charakteru ich posiadaczy. Wśród nich znajduje się, podobnie jak w przypadku świata zwierząt typ alfa, a najrzadziej spotykanym typem osobowości jest typ sigma. Szacuje się bowiem, że pojawia się on jedynie u jednej na tysiąc osób, które postanowiły sprawdzić swój typ osobowości.

 

 

Jeśli zatem chcecie dowiedzieć się, jaki typ osobowości posiadacie, zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych z nich. Jeśli okaże się, że posiadacie wymienione w nich cechy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jesteście posiadaczami właśnie takiego typu osobowości!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik