w

„Ogień z d*** od samego rana”. Szczery wpis ojca, który przez tydzień sam zajmował się domem i dziećmi.

Większość kobiet pragnie takiego męża. Nie tylko pomaga w pracach domowych, ale doskonale rozumie, że praca mamy wcale nie jest łatwa. Mężczyzna, by wynagrodzić żonie ten trud wysłał ją i jej matkę na tygodniowy wyjazd. Dodatkowo, sam za wszystko zapłacił.

Partner rodem z marzeń, prawda? Mężczyzna pewnego dnia postanowił sprawić swojej żonie prezent i kupił jej oraz jej mamie bilety na tygodniową wycieczkę. W tym samym czasie musiał zajmować się dwójka swoich dzieci. Zrobił to wszystko po to, by jego ukochana mogła odpocząć od codziennych obowiązków. Już drugiego dnia od wyjazdu żony, mężczyzna na swoim profilu na portalu społecznościowym opublikował zabawny wpis.

Napisał w nim, że od samego rana musiał sprostać ogromnemu wyzwaniu, jakim było jednoczesne przygotowanie śniadania oraz przewijanie najmłodszego z dzieci. Dodał również, że dzięki temu zrozumiał jak ciężko niekiedy jest jego żonie. Na ten wpis odpowiedziało ponad 30 tysięcy Internautów, a udostępniono go prawie 5 tysięcy razy. Nic w tym dziwnego, bowiem mało który mężczyzna zdobyłyby się na takie wyznanie i docenił pracę swojej żony.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik