w

Potajemnie likwiduje gwałcicieli z okolicy. Seryjny zabójca na ich ciałach zawsze pozostawia kartki z wiadomością.

Policja w Bangladeszu poszukuje mężczyzny podejrzanego o zamordowanie przestępców podejrzewanych o wykorzystywanie seksualne kobiet. Sprawca na szyi swoich ofiar zostawia pewne ostrzeżenie dla innych przestępców, a sam podpisuje się imieniem Hercules.

Tamtejsze media informują, że w ostatnich tygodniach w Bangladeszu znaleziono ciała trzech mężczyzn podejrzanych o przestępstwa seksualne. Według policji prawdopodobnie zabiła ich ta sama osoba. Kilak dni temu znaleziono ciało 20-letniego Rakiba H. z raną postrzałową głowy. Ten mężczyzna miał na szyi wiadomość mówiącą o tym, że wykorzystał on seksualnie młodą dziewczynę.

Tuż pod tym zdaniem widniał podpis Hercules. Podobny los spotkał  Sajala J, który razem z 20-latkiem dokonał przestępstwa. Kilka dni później policja znalazła ciało innego 39-letniego mężczyzny imieniem Ripon, głównego podejrzanego o wykorzystanie i zamordowanie 18-latki. Wiadomość od niejakiego Herculesa również wisiała na jego szyi. Władze organizacji walczących o prawa człowieka twierdzą, że należy zachować ostrożność oraz podkreślają, że nie wolno wymierzać samemu kary.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik