w

Proste pytania, na które wszyscy powinni odpowiedzieć bez zastanowienia!

Powiedzenie, że mądrość i wiedza przychodzą z wiekiem to bez wątpienia sama prawda. W większości jednak dotyczy ono jedynie wiedzy teoretycznej, bowiem młodsze osoby nie mają szansy na to, by przeżyć to, co starsi od nich. Przez to ich wiedza w niektórych aspektach jest dużo mniejsza w porównaniu do wiedzy osób, które dane fakty i zdarzenia pamiętają ze swojej młodości.

Osoby przed 40-stką nie radzą sobie z tymi pytaniami!

Dziś chcemy pokazać wam wyjątkowy quiz – quiz, który pozwoli wam sprawdzić stan swojej wiedzy na temat okresu PRL oraz lat 90 w Polsce. Dla większości pytania te nie powinny stanowić wyzwania, jednak jeśli wasza wiedza na temat tego okresu pochodzi wyłącznie z opowieści starszych – mogą pojawić się pewne problemy! Gorąco więc zachęcamy do sprawdzenia się w tym temacie, a przede wszystkim do wspólnego wspominania tych czasów, które dla wielu osób były latami młodości i wciąż wywołują one uśmiech na ich twarzach. Życzymy wszystkim powodzenia!

         

Jak poradziliście sobie z quizem? Czy pytania były dla was łatwe, czy może jednak zauważyliście braki w swojej wiedzy w którymś z tematów? Zachęcamy do podzielenia się wynikami w komentarzach i do udostępnienia tego quizu znajomym. Niech również oni sprawdzą swoją wiedzę na temat fascynującej historii!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik