w

Proste pytania, na które wszyscy powinni odpowiedzieć bez zastanowienia!

 

Powiedzenie, że mądrość i wiedza przychodzą z wiekiem to bez wątpienia sama prawda. W większości jednak dotyczy ono jedynie wiedzy teoretycznej, bowiem młodsze osoby nie mają szansy na to, by przeżyć to, co starsi od nich. Przez to ich wiedza w niektórych aspektach jest dużo mniejsza w porównaniu do wiedzy osób, które dane fakty i zdarzenia pamiętają ze swojej młodości.

Osoby przed 40-stką nie radzą sobie z tymi pytaniami!

Dziś chcemy pokazać wam wyjątkowy quiz – quiz, który pozwoli wam sprawdzić stan swojej wiedzy na temat okresu PRL oraz lat 90 w Polsce. Dla większości pytania te nie powinny stanowić wyzwania, jednak jeśli wasza wiedza na temat tego okresu pochodzi wyłącznie z opowieści starszych – mogą pojawić się pewne problemy! Gorąco więc zachęcamy do sprawdzenia się w tym temacie, a przede wszystkim do wspólnego wspominania tych czasów, które dla wielu osób były latami młodości i wciąż wywołują one uśmiech na ich twarzach. Życzymy wszystkim powodzenia!

Przekąska ze zdjęcia to:

 

Jak emocje po rozwiązaniu testu? Daliście radę z pytaniami, czy tym razem któreś z nich Was przerosły? Pochwalcie się swoim wynikiem!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik