w

Rok urodzenia określa Twój żywioł, który wpływa na całe Twoje życie. Lepiej to wiedzieć!

Wiele osób próbuje poznać prawdę o sobie samym oraz dowiedzieć się choć trochę o swojej przyszłości na wiele sposobów. Jedni wierzą w przypowieści religijne, inni w horoskopy, jeszcze inni kierują się filozofiami buddyzmu czy hinduizmu. Są tez osoby, które twierdzą, że największy wpływ na nas ma nasza data urodzenia, dla której przypisuje się właściwe żywioły występujące w naturze.

Żywioły związane z naszą datą urodziny najczęściej wykorzystywane są między innymi w numerologii, jak i astrologii klasycznej oraz chińskiej. To właśnie ta ostatnia najdokładniej określa system żywiołów, w którym wyróżnia pięć podstawowych: metal, wodę, drewno, ogień i ziemię. Żywioły te podzielone są na poszczególne lata, w jakich mogliśmy przyjść na świat. Każdy z nich charakteryzuje się innymi cechami osobowości oraz sposobem postępowania. Z tabeli poniżej możesz odczytać jaki żywioł jest tobie przypisany.

 

 

Jeśli zatem ciekawi was, co oznacza żywioł w jakim przyszliście na świat, wystarczy że odczytacie z powyższej tabeli swój żywioł, a na kolejnych stronach artykułu znajdziecie szczegółowe opisy i charakterystyki każdego z występujących żywiołów.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów żywiołów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik