w

Rok urodzenia określa Twój żywioł, który wpływa na całe Twoje życie. Musisz to wiedzieć!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki żywioł drzemie w Tobie, i jak faktycznie wpływa on na twoje życie? Jeśli tak to świetnie trafiłeś – mamy odpowiedź na to nurtujące cię pytanie! Dzięki temu, co za chwilę zobaczysz będziesz w stanie określić swój wewnętrzny żywioł oraz sprawdzić, jakie korzyści Ci przynosi.

Wiedza ta, choć z pozoru wydaje się bezużyteczna, to bardzo interesująca i ciekawa informacja na temat naszego życia. Jeśli zatem jesteś chętny dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i wyjść poza czytanie tradycyjnego horoskopu, a także dowiedzieć się czegoś więcej o tej jakże fascynującej dyscyplinie, jaką jest horoskop żywiołów, zapraszamy do lektury!

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że świat złożony jest z mieszaniny wielu różnych materiałów, elementów, a także żywiołów. Taka różnorodność sprawia, ze każdy z nas jest tak samo wyjątkowy, rzadki i piękny. Okazuje się, że cechy, które każdy z nas posiada są nam przypisywane nie za pomocą przypadku, a zgodnie z tym, co przewiduje horoskop żywiołów, zgodnie z naszą datą urodzenia.

Według tego horoskopu, który jest pochodną horoskopu astrologicznego, każdy z nas posiada wewnętrzny żywioł, który decyduje o naszych cechach, zarówno tych dobrych, jak i złych. Mając wiedzę na temat naszego wewnętrznego żywiołu możemy lepiej zrozumieć nasze zachowanie, jednak mimo wszystko ciężko nam będzie zmienić naszą naturę.

Są na świecie osoby, które spędzają wiele lat na badaniu swojego własnego ja, wykorzystując do tego różnego rodzaju metody, począwszy od wróżb, tarotów, poprzez różne metody związane z astrologią oraz numerologią, a kończąc na horoskopach, w tym właśnie horoskopie żywiołów. Chcesz więc poznać prawdę o swoich wewnętrznych siłach, które wywierają tak ogromny wpływ na całe twoje życie?

Aby to zrobić, wystarczy ze skorzystać z tabeli zamieszczonej poniżej. Znajdziesz w niej wypisane poszczególne lata oraz przypisane do nich żywioły, które cyklicznie się powtarzają. Teraz wystarczy, byś odnalazł swój rok urodzenia, a następnie odczytał żywioł, jaki jest do niego przypisany. Znaczenie każdego z nich znajdziesz w dalszej części artykułu.

Jak z pewnością zauważyłeś, horoskop żywiołów, który dziś Ci prezentujemy to wersja wywodząca się z horoskopu chińskiego, a więc wyróżniająca pięć podstawowych żywiołów, jakimi są metal, woda, drewno, ogień oraz ziemia. Tak jak już wspomnieliśmy, każdy z wymienionych żywiołów ma przypisany zestaw cech charakterystycznych dla danego żywiołu.

Jeśli jednak zapoznasz się z opisami wszystkich z nich zauważysz z pewnością, że każdy z nich jest w pewien sposób związany z resztą, co zapewnia pełną harmonię oraz stabilność całego świata w tej jakże kosmicznej mieszance. Ze slajdów poniżej dowiesz się, w jaki sposób od teraz możesz lepiej wykorzystywać swój ukryty żywioł i wrodzone zdolności!

W obecnym, jakże zabieganym świecie, odkrywanie siebie i swojego wewnętrznego ja stanowi z pewnością nie małe wyzwanie, które dziś jest jednak dużo bardziej istotne, niż kiedykolwiek. Warto jest zatem zatrzymać się na moment i skorzystać z wiedzy dostępnej na wyciągnięcie ręki, by dokładnie przyjrzeć się siłom wewnętrznym, które w nas drzemią.

A czy Tobie udało się odnaleźć drzemiący wewnątrz żywioł i dowiedzieć się, jaki wpływ ma on na Twoje całe życie? Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy to, co przewiduje dla Ciebie horoskop żywiołów pokrywa się z rzeczywistością – koniecznie dajcie znać, czy tak właśnie jest!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik