w

Rok urodzenia wpływa na nasz los i karmę! Masz niezniszczalną psychikę!

Meva 8 to ósma z dziewięciu mevów w tybetańskim horoskopie. Osoby urodzone w latach przypisanych do tej mevy, cenią najbardziej konserwatywny porządek świata na świecie.

Nie lubią zmian i rzadko zmieniają zdanie. Oczekują, że inni będą przestrzegać tych samych zasad co oni, i czasami próbują ich do tego przekonać.

Jednak konfrontacja i dyskusja nie wywiera na nich najmniejszego wrażenia, ponieważ ich psychika jest wyjątkowo silna.

Osoby z mevą 8 wyróżniają się swoją silną wolą i zdeterminowaniem w dążeniu do celu. Są bardzo konserwatywne i trzymają się tradycyjnych wartości, a zmiany często ich niepokoją.

Warto jednak pamiętać, że czasami zmiany są nieuniknione, dlatego warto nauczyć się, jak radzić sobie z nowymi sytuacjami.

Osoby z mevą 8 bardzo oczekują od innych ludzi, że będą przestrzegać tych samych zasad co oni, i czasami próbują ich do tego przekonać.

Konfrontacja i dyskusja z osobami z mevą 8 często nie przynosi pożądanych efektów, dlatego warto szukać innych sposobów na nawiązanie dialogu i porozumienie.

Osoby z mevą 8 są bardzo silne psychicznie, co oznacza, że potrafią radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Jednakże, ich silna wola i determinacja czasem mogą prowadzić do braku elastyczności i niezdolności do dostosowania się do zmieniających się okoliczności.

Warto nauczyć się elastyczności i otwartości na nowe doświadczenia, aby nie przegapić szans i okazji.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnego znaku…

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik