w

Rzucił córeczką o futrynę, bo przegrał w grze komputerowej. Sąd wydał porażająco niski wyrok.

Śmierć tej 2-letniej dziewczynki wstrząsnęła całym krajem. Jej ojczym rzucił ją o framugę drzwi, ponieważ przegrał grę komputerową.

Kiedy dziewczynka go minęła, mężczyzna złapał ją i rzucił na metalową futrynę drzwi. Po tym incydencie ojczym nie pomógł dwulatce ani jej matce. Urazy dziecka martwiły tylko babcię, która nalegała na wizytę u lekarza.

 

dziecko1

 

Dziecko zostało przyjęte do szpitala kilka dni później, a wtedy jej stan był bardzo ciężki. Matka nie powiedziała lekarzom, co się stało, więc 2-latka została wypisana do domu, ale po trzech dniach ponownie trafiła do szpitala. Wtedy lekarze zdecydowali się na operację. Mimo wszelkich starań dwulatka zmarła na stole operacyjnym.

 

dziecko2

 

Prokuratura zajęła się sprawą i wszczęła śledztwo. Prokurator początkowo wzywał ojczyma i matkę dziecka na 25 lat więzienia, ale ostatecznie ojczym został skazany na 12 lat więzienia za spowodowanie poważnych obrażeń ciała, które doprowadziły do ​​śmierci, odurzenia żony i znęcania się nad dziećmi żony. W zamian matka 2-latka została skazana na 2 lata więzienia za zabójstwo.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik