w

Skarżył się wszystkim, że musi błagać żonę o stosunek. Jej wymówka jest nie do podważenia!

Rodzicielstwo to świadoma decyzja podejmowana przez dorosłych. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni wiedzieć, z czym tak naprawdę wiąże się ciąża oraz to co dzieje się po niej. Wydaje się oczywiste, że np. w okresie połogu młode matki nie mogą uprawiać seksu, tak jak przed zajściem w ciążę.

Wiele osób może myśleć, że to oczywiste, jednak jak się okazuje nie dla wszystkich. Tanner Tolbert to zwycięzca pewnego popularnego amerykańskiego reality-show. To właśnie podczas jego kręcenia poznał swoją obecną żonę. W mediach społecznościowych mężczyznę obserwuje kilkaset tysięcy osób.

 

rodzina1

 

Niestety, to co niedawno wyznał sprawiło, że wiele osób się od niego odwróciło. Tanner pożalił się bowiem, że nie współżyje z swoją żoną. Mężczyzna domagał się bliskości zaledwie kilka tygodni po przyjściu na świat jego synka Brooksa. Ponadto, mężczyzna powiedział dokładnie to samo w jednym z wywiadów.

 

rodzina

 

Komentarze pod rozmową z Tannerem nie pozostawiały najmniejszych złudzeń, że niewiele osób było wyrozumiałych wobec mężczyzny. Większość komentujących uważała, że powinien on postawić się na miejscu żony i poczytać nieco o tym, czym jest połóg. Ponadto z medycznego punktu widzenia jest mało prawdopodobne, aby stosunek płciowy w ciągu miesiąca po urodzeniu był zalecany.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik