w

Sprawdź swój chiński znak zodiaku i zobacz, co mówi on o Twojej osobowości!

Przyszłość od zawsze jest dla ludzi zagadką. Nic więc dziwnego, że wiele osób pragnie poznać to, co ich czeka, uciekając się do różnego rodzaju horoskopów, wróżb czy przepowiedni. W kulturze zachodniej popularne są w tym celu różnego rodzaju horoskopy, które tworzone są na podstawie znaków zodiaku, które przydzielane są według dnia urodzenia w ciągu roku.

Nieco inny aniżeli horoskop europejski jest horoskop chiński. Opiera się on o dwanaście znaków ściśle związanych z ruchami Słońca, Księżyca, a także pozostałych planek układu słonecznego, z których największe znaczenie ma Jowisz. Zgodnie z azjatyckimi wierzeniami każdy znak determinuje naturę każdego rozpoczynającego się roku i osób, które w danym roku przyjdą na świat. Same znaki są więc przyznawane według lat urodzenia, a więc do poznania swojego chińskiego znaku zodiaku wystarczy znajomość własnego roku urodzenia. Następnie korzystając z poniższej tabeli można odczytać właściwy dla nas znak.

 

Teraz, kiedy wiesz już, jaki znak jest przypisany do Ciebie, możesz przejść do opisów które znajdziesz na kolejnych stronach tego wpisu. Pamiętaj, że sam znak nie tyle opisuje naszą przyszłość, co zdradza szczegóły naszej osobowości i podejścia do życia oraz świata wokół.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów znaków…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik