w

Tak upadały kariery wielkich gwiazd. Smutny koniec lubianej aktorki.

Lisa Robin Kelly, znana głównie z roli Laurie Forman w popularnym serialu „That ’70s Show”, doświadczyła bolesnego upadku kariery z powodu nałogów.

Uzależnienia te z czasem zaczęły rządzić jej życiem, doprowadzając jej karierę do całkowitej rozsypki.

Choć jej występy aktorskie zdobyły jej pewną popularność, problemy osobiste, związane z uzależnieniem, niestety szybko zaczęły przesłaniać jej talent.

Początkowo Lisa Robin Kelly zdobyła uznanie za rolę w „That ’70s Show”, ale problemy z alkoholem i środkami psychoaktywnymi zaczęły wpływać na jej zdolność do utrzymania stabilności w branży rozrywkowej.

Jej nagły zniknięcie z serialu oraz zmiany w wyglądzie zaczęły wzbudzać zaniepokojenie fanów i krytyków.

Kelly wielokrotnie trafiała do aresztu z powodu oskarżeń o prowadzenie pojazdu pod wpływem substancji odurzających i przemoc domową.

Niefortunny ciąg wydarzeń wpłynął tragicznie na jej karierę, a media skupiły się bardziej na jej kłopotach niż na aktorskich osiągnięciach.

Niestety, Lisa Robin Kelly zmarła w 2013 roku w wieku 43 lat. Przyczyny jej śmierci były związane z problemami zdrowotnymi, które prawdopodobnie były skutkiem długotrwałego uzależnienia.

Historia tej utalentowanej aktorki to przestrogą o tym, jak nałogi mogą zniszczyć nawet obiecującą karierę, pozostawiając bolesny ślad w historii hollywoodzkiej sceny.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnej historii…

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik