w

Tak wygląda grób księżnej Diany, 23 lata od jej śmierci. Na jego widok łzy same napływają do oczu.

Księżna Diana, nazywana przez wielu królową ludzkich serc, zginęła w wypadku 23 lata temu. Wielu fanów księżnej może być zszokowana tym widokiem.  Zdjęcia z jej miejsca pochówku wyciekły do Internetu. Są bardzo przygnębiające.

W 1997 roku, auto księżnej oraz jej przyjaciela uderzyło w filar tunelu. W wyniku tego makabrycznego wypadku zarówno kierowca jak i Diana zginęli na miejscu. Ta informacja rozprzestrzeniła się błyskawicznie w światowych mediach. Tłumy żałobników modliły się przed Pałacem Buckingham.

 

grob1

 

Do niedawna uważano, że księżna została pochowana na trenie posiadłości swojej rodziny, jednak jak się okazuje, jej ciało spoczęło na terenie posiadłości jej brata. Pomnik upamiętniający Dianę został postawiony na wyspie otoczonej jeziorem.

 

grob2

 

Darren McGrady, prywatny kucharz Diany, opublikował zdjęcie przedstawiające opłakany stan nagrobka księżnej. Oburzeni tym widokiem Internauci zasypali władzę posiadłości lawiną komentarzy. Rzecznik rezydencji wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że pomnik jest regularnie czyszczony. Opinia publiczna nie wierzy jednak w te zapewnienia i zarzuca rodzinie królewskiej zaniedbanie nagrobka.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik