w

Test wiedzy o świecie. Tylko geniusz zdobędzie 10/10!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Ładowanie

Odpowiedziałeś poprawnie na %%score%% z %%total%% pytań!

%%description%%

%%description%%

Loading...

Wiedza ogólna jest niezbędna dla naszego rozwoju osobistego i intelektualnego. Dzięki niej możemy poszerzać swoje horyzonty, rozwijać się intelektualnie i kulturowo. Poznanie różnych dziedzin życia, jak historia, sztuka, literatura czy muzyka, pozwala nam na dostrzeganie piękna w różnych formach i rozwijanie naszej wrażliwości. Dzięki temu stajemy się bardziej otwarci na otaczający świat.

W tym quizie nieliczni mają komplet punktów!

Dziś przychodzimy do Was z interesującą inicjatywą – quizem, który będzie miał za zadanie ocenić poziom posiadanej przez was wiedzy o świecie o rzeczach takich jak chemia, muzyka czy literatura. Spokojnie, nie będziemy oczekiwać dokładnej specjalistycznej wiedzy, a jedynie danych bądź ogólników o tym, co każdy z nas powinien słyszeć. Pamiętajcie, że w tej zabawie nie chodzi jedynie o dobry wynik, ale przede wszystkim o dobrą zabawę – więc jeśli nie uda wam się udzielić odpowiedzi na każde zadane pytanie, to wcale nie problem – przecież możecie sprawdzić swoją wiedzę po raz kolejny. Życzymy więc wszystkim powodzenia!

Największą planetą w układzie słonecznym jest:

Milion ma:

Quiz wiedzy - 12

 

Raczej nie było tak źle, czyż nie? Czy może jednak któreś pytania były dla Was nie do przeskoczenia? Pochwalcie się osiągniętymi punktami!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik