w

Kilka arcytrudnych pytań o świecie. Wynik 70% będzie prawdziwym sukcesem!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Ładowanie

Odpowiedziałeś poprawnie na %%score%% z %%total%% pytań!

%%description%%

%%description%%

Loading...

Udział w quizach wiedzy z pewnością może przyczynić się do poprawy samooceny. Każde dobre odpowiedź i uzyskanie wysokiego wyniku buduje poczucie własnej wartości i zadowolenie z siebie. Współzawodnictwo między graczami dodatkowo podnosi poziom adrenaliny i dodaje emocji, co sprawia, że uczestnictwo w quizach jest bardzo motywujące.

Czy odpowiesz poprawnie na te pytania?

Pytania, które tym razem dla Was zebraliśmy pozwolą bezsprzecznie określić jak duża jest wasza wiedza. Prosto nie będzie, gdyż dotyczą one… prawie wszystkiego! Aby uzyskać jak najlepszy wynik będziesz musiał popisać się wiedzą o takiej tematyce jak miasta Polski, historia czy sport, czyli bez ogródek mówiąc znajomością otaczającego nas świata, kultury oraz znanych wszystkim tradycji. Warto mieć się na baczności, gdyż poniższe pytania mogą Cię wziąć pod włos i wyprowadzić w pole! Uważasz wobec tego, że będziesz w stanie zdobyć minimum 5/10 punktów? Przetestujmy więc jaką wiedzą władasz! Powodzenia!

Pikachu to imię jednego z:

Kwas powstający w mięśniach w trakcie wysiłku to:

Patronem Irlandii jest:

Który kraj, jako drugi na świecie uchwalił konstytucję?

Włóczykij to postać z bajki:

Zobacz ile wiesz! cz1

 

Jak opinie po ukończeniu quizu? Daliście radę z pytaniami, czy jednak są takie, które Was przerosły? Wynik Was zadowala? Pochwalcie się!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik