w

To, co działo się za drzwiami tego domu opieki przechodzi ludzkie pojęcie. Pensjonariusze przeszli przez piekło!

Wielu seniorów chce mieszkać ze swoimi bliskimi i być pod ich opieką. Niestety nie wszyscy mają tę opcję. Osoby cierpiące na chorobę Alzheimera są szczególnie problematyczne.

Rodzina 89-letniego Georga Karama nie miała wyboru. Senior jest od nich w pełni zależny. Potrzebuje pomocy przy najprostszych czynnościach, dlatego bliscy postanowili zabrać go do domu opieki. Wybrali ośrodek, który cieszy się dobrą opinią, ale z czasem stał się podejrzany. Podczas wizyty zauważyli, że starzec był smutny i przestraszony, a na ciele miał siniaki.

opieka

Poproszony o wyjaśnienie, personel ośrodka odpowiedział, że siniaki były wynikiem nieskoordynowanych ruchów mojego dziadka. Rodzina nie uwierzyła w te słowa, dlatego starszy wnuk Daniel Nassarallah postanowił zainstalować w swoim pokoju ukrytą kamerę, która nagrała coś, co zszokowało wszystkich. 44-letnia pielęgniarka Jie Xiao wykorzystała go zamiast opiekować się starszym mężczyzną. Podczas oglądania filmu Daniel naliczył 11 ciosów mężczyzny wymierzonych w seniora. 89-latek trafił do szpitala, a pielęgniarka została zatrzymana. Z kolei dyrektor ośrodka wysłał list do rodziny z przeprosinami i zapewnieniem, że nie zaakceptuje takiego zachowania.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik