w

Udany czas i szczęście, czy wielki pech? Horoskop numerologiczny zdradza Twoją najbliższą przyszłość!

Każdy z nas kieruje się w życiu jakimiś zasadami bądź wiarą. Jedni głęboko wierzą w religię, inni w ludowe przesądy, a jeszcze inni wierzą, że wpływ na całe nasze życie mają liczby.

Zgodnie z tym podejściem, które całościowo można nazwać numerologią, cały świat oparty jest na liczbach, które jednak nie są przypadkowe.

Oznacza to mniej więcej tyle, ze wszystko, co przytrafia nam się w życiu, w pewnym stopniu wynika z liczb związanych z nami. Czy wiesz, w jaki sposób można określić te powiązania?

Numerologia określa na podstawie liczb z nami związanych, takich jak rok naszych narodzin, tak zwane liczby przeznaczenia, które jednoznacznie są w stanie określić zbliżający się los.

Na podstawie tychże liczb przygotowaliśmy dla was horoskop, który dla każdej z Liczb przeznaczenia stara się przewidzieć to, co czeka was w najbliższym czasie.

Wyróżnia się 9 podstawowych Liczb przeznaczenia, oraz tak zwane Liczby Mistrzowskie, do których należą liczby 11, 22 oraz 33. Jak dowiedzieć się, jaką liczbę przeznaczenia posiadacie?

Nie ma nic prostszego! Wystarczy, ze skorzystacie z poniższej tabeli, odnajdziecie w niej swój rok urodzenia, a następnie odczytacie liczbę przeznaczenia obok niego.

Pamiętać należy, że odczytywanie losu w ten sposób wiąże się nie tylko z samymi pozytywami, ale jest także w stanie ostrzec przed negatywnymi stronami tego, co ma nadejść.

Poznanie swojej Liczby Przeznaczenia może być dla Was czymś więcej niż tylko ciekawą zabawą – może się to okazać początkiem nowej drogi odkrywania siebie.

Dlatego też jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat znaczenia waszej Liczby przeznaczenia i tego, jak będzie kształtować się wasza najbliższa przyszłość, wystarczy że odczytacie ją z powyższej tabeli, a następnie zapoznacie się z jej opisem, który znajdziecie na kolejnych stronach tego artykułu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów liczb…

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik