w ,

Udostępnił w sieci intymne zdjęcia z randki w łazience. Wygląd łazienki oburzył wielu internautów.

Niektórzy, zadają sobie pytanie, czy miłość da się w jakiś sposób sklasyfikować i czy miłość biedniejszych ludzi w jakikolwiek sposób jest gorsza od miłości ludzi bogatszych od nich.

Wychodzi na to, że da się, a przekonał się o tym pewien mężczyzna, który postanowił zaskoczyć swoją dziewczynę romantyczną kąpielą. Rosjanin uznał, że zdjęcia z tych romantycznych chwil muszą trafić do sieci. Internauci nie mogli uwierzyć, że ktoś zdecydował się na taki ruch.

lazienka2

Wielu z nich jest oburzonych tym, że takie fotografie trafiły do sieci. Uważają je bowiem za niesmaczne i patologiczne. Co więcej, jak sami piszą najbardziej razi ich grzyb na fugach, bielizna na suszarce oraz ogólny bałagan. Na szczęście pojawiły się również głosy broniące pary.

lazienka1

Niektóre osoby twierdziły bowiem, że nie należy oceniać ich tak pochopnie, jeśli nie zna ich się osobiście. Być może jest to dla nich szczyt luksusu i cieszą się z tego, że udało im się zorganizować taki czas dla siebie, dlatego postanowili podzielić się z innymi zdjęciami z tych chwil.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik