w

Urodzeni w ten dzień to lenie? Sprawdź, jak dzień urodzin wpływa na Twoje życie!

Wiele osób pragnie poznać prawdę o swojej osobowości i dowiedzieć się chociaż trochę o tym, co czeka ich w przyszłości. Jedni pokładają wiarę w religiach i ich podaniach, inni wierzą w horoskopy, a jeszcze inni kierują się różnego rodzaju filozofiami. Są tez osoby które wierzą, że istotny wpływ na nas samych ma dzień, w jaki przyszliśmy na świat.

Wiara, jakoby dzień tygodnia, w którym się urodziliśmy, miał wpływ na nasze późniejsze życie, nie jest czymś całkowicie nowym. Okazuje się, że tego typu horoskopy tworzone były już w starożytności. Już wówczas ludzie przypisywali poszczególne dni tygodnia do kolejnych siedmiu planet, z których każda miała obdarzać swoimi cechami ludzi urodzonych danego dnia. Aby poznać zatem znaczenie dnia, w którym przyszliśmy na świat wystarczy przypomnieć sobie bądź sprawdzić, w jakim konkretnie dniu tygodnia się urodziliśmy, a następnie spojrzeć w tabelę poniżej.

 

 

Z powyższej tabeli wystarczy, ze odczytacie nazwę planety, pod patronatem której przyszliście na świat. Jej znaczenie oraz cechy charakterystyczny osób urodzonych w danym dniu zostały opisane na kolejnych stronach tego wpisu, co z pewnością warto znać!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów dni…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik