w

W tym teście wiedzy ogólnej wynik 7/10 będzie osiągnięciem!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Ładowanie

Odpowiedziałeś poprawnie na %%score%% z %%total%% pytań!

%%description%%

%%description%%

Loading...

Quizy wiedzy mogą być naprawdę świetną okazją do rozwoju zdolności do pracy w grupie. W przypadku turniejów, gracze muszą pracować razem, aby osiągnąć najlepszy wynik. Wymaga to od nich skutecznego komunikowania się, wzajemnego wsparcia i współpracy. Te umiejętności są również przydatne zarówno w naszym życiu zawodowym i karierze, jak i życiu prywatnym.

Piekielnie trudny test wiedzy ogólnej!

Pytania, jakie tym razem dla Was przygotowaliśmy pozwolą wprost ustalić jak duża jest wiedza, którą posiadacie. Prosto nie będzie, ponieważ dotyczą one… praktycznie wszystkiego! Aby uzyskać jak najlepszy wynik będziesz zmuszony popisać się wiedzą z takich zagadnień jak kinematografia, matematyka czy choćby chemia, czyli wprost mówiąc znajomością obecnego swiata, kultury oraz znanych wszystkim tradycji. Warto mieć się na baczności, ponieważ nasze pytania są w stanie Cię wziąć pod włos i wyprowadzić w maliny! Myślisz wobec tego, że dasz radę osiągnąć chociaż 50% punktów? Zobaczmy więc jaką wiedzą dysponujesz! Powodzenia!

Uma Thurman jest:

Najmniejszym ssakiem na świecie jest:

W skład Filipin wchodzi:

Pierwszym filmem animowanym Walta Disney`a z 1937 roku była:

Wskaż pseudonim wokalisty U2:

Sprawdzamy Twoją wiedzę! cz3

 

I jak wrażenia? Zagadki były łatwe, czy może tym razem nie udało Wam się na 100% pytań odpowiedzieć poprawnie? Pochwalcie się!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik