w

Ten test wiedzy ogólnej nie powinien być dla nikogo wyzwaniem!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Ładowanie

Odpowiedziałeś poprawnie na %%score%% z %%total%% pytań!

%%description%%

%%description%%

Loading...

Jedną z najważniejszych ról wiedzy ogólnej jest rozwijanie naszej świadomości i intelektu. Wiedza ogólna pozwala nam zrozumieć świat wokół nas, jego zawiłości i złożoność. Dzięki temu stajemy się bardziej elastyczni w myśleniu, a także posiadamy narzędzia, by poznawać i odkrywać nowe obszary wiedzy. Taki rozwój jest bez wątpienia bardzo istotny dla naszego funkcjonowania w społeczeństwie.

Piekielnie trudny test wiedzy ogólnej!

Tym razem przychodzimy do Was z interesującą zabawą – testem, który ma za zadanie zbadać poziom posiadanej przez was wiedzy ogólnej o rzeczach takich jak geografia, literatura czy nawet botanika. Nie martwcie się, nie chcemy żądać głębokiej specjalistycznej wiedzy, a jedynie rzeczy bądź wiadomości o tym, co każdy z nas musi mieć w głowie. Pamiętajcie, że w tej zabawie nie chodzi głównie o pokonanie innych, ale przede wszystkim o luźną zabawę – więc jeśli nie potraficie odpowiedzieć na każde z pytań, to wcale nie problem – zawsze możecie spróbować się ponownie. Życzymy wobec tego wszystkim powodzenia!

Futro niedźwiedzia polarnego jest:

Czym zdobywa się punkty w curlingu?

Jednorożec jest narodowym zwierzęciem:

Ośmiornice mają:

Obligatoryjny to taki, który:

Sprawdzamy Twoją wiedzę! cz4

 

Jak emocje po quizie? Daliście sobie radę ze wszystkimi tematami, czy jakieś was przerosło? Zachęcamy do pochwalenia się swoim wynikiem!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik