w

Wykorzystywał swoją wnuczkę. Kiedy okazało się, że jest w ciąży, przeprowadził z kolegą aborcję.

Dzieciństwo Brave Charlotte Wade było prawdziwym koszmarem, który nigdy nie powinien się wydarzyć. Kiedy dziewczynka miała zaledwie 5 lat, zainteresował się nią przybrany dziadek, który mieszka w Southend-on-Sea, 300 km od domu jego syna i żony.

Mimo to mężczyzna odwiedzał ją raz w miesiącu i opiekował się wnuczką, podczas gdy jej rodzice byli w pracy. Postępowanie seniora w żaden sposób nie wskazywało, że popełniłby takie haniebne czyny pod nieobecność rodziców. Zaczął od całowania jej ust na początku, ale kiedy skończyła 7 lat, zaczął ją regularnie używać. Zdarzyło się też, że filmował wszystko i groził jej, że skrzywdzi jej rodzeństwo, jeśli powie o wszystkim swoim rodzicom.

dziadek

Zanim Brave skończyła 12 lat, dwukrotnie spóźnił się jej okres. Wtedy dziadek kupił test ciążowy z obawy, że może zajść w ciążę. Po jego realizacji potwierdził się najgorszy scenariusz. Nastolatka była w ciąży ze swoim przybranym dziadkiem. Przerażony oprawca przystąpił następnie do okrutnego czynu. Jak mówi dziewczyna, pewnego dnia przyjaciel jej dziadka przyszedł do jej domu, rzucił ją na podłogę i przytulił, podczas gdy drugi mężczyzna popychał jej wieszak. Pomimo tego incydentu nadal używał nastolatków, dopóki nie skończyła 14 lat. Potem pokłócił się z jej matką, która dystansowała się od rodziny. Odważny wtedy powiedział sobie dość, poszedł na policję i wszystko opowiedział. Niedługo potem degenerat przyznał się do winy i został aresztowany.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik