w

Z zimną krwią zamordowali swoje dzieci. Ich zwłoki ukryli w beczkach.

O tej mrożącej krew w żyłach tragedii mówiła cała Polska. Nikt nie potrafił uwierzyć, że małżeństwo zabiło swoje dzieci, a następnie ich zwłoki ukryli w beczkach, które następnie chowali w szafie.

Wszystko odkryto natomiast przez całkowity przypadek. W sprawie tej zapadł już wyrok i dotyczył on zamordowania trójki dzieci oraz usiłowania zabójstwa czwartego z nich. Rodzice nie tylko mordowali swoje dzieci ale również źle traktowali córkę. Sąsiedzi zeznali, że dziewczynka była zaniedbywana, a niekiedy widzieli ją pobitą.

beczki

Małżeństwo ostatecznie stanęło przed sądem, który skazał mężczyznę na dożywocie, natomiast jego żonę na 25 lat więzienia. Obrońcy kobiety starali się zmniejszyć karę twierdząc, że była ona zmuszana do wszystkiego przez partnera. Sąd nie powtórzył jednak procesu, bowiem jedyny świadek, jakim była ich córka składał zeznania obciążające matkę. Kiedy trafiła ona do aresztu, po krótkim czasie urodziła kolejne dziecko. Po porodzie, noworodek i jego siostra trafili do rodzin zastępczych, podczas gdy ich rodzice stracili prawa rodzicielskie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik