w

Została wykorzystana przez ratownika medycznego. W sądzie pytano ją o rozmiar członka napastnika.

Niewielu ludzi zastanawiało się kiedykolwiek, jak wygląda życie kobiety po wykorzystaniu. Pewna Polka w wywiadzie z mediami postanowiła zwierzyć się z tego, co oznacza trauma po takim wydarzeniu.

Kobieta wyznała, że zawsze gdy wychodzi z domu wieczorem, upewnia się, czy nikt jej nie śledzi. Dodała również, że w tłumie niekiedy zdaje jej się, że widzi twarz swojego oprawcy. Przyznaje również, że samo to wydarzenie to jedynie wierzchołek góry lodowej, bowiem wszystko to co dzieje się później sprawia, że ludzka psychika zmienia się diametralnie. W historii tej kobiety najgorsze jest jednak to, że wykorzystał ją ktoś, kto powinien jej pomóc, bowiem padła ona ofiarą ratownika medycznego.

rozmiar

Jak sama mówi, bolesne było również zeznawanie przed sądem, ponieważ musiała dokładnie opowiedzieć, co ją spotkało. Ku jej zdziwieniu, obrońcy wypytywali ją o rozmiar członka napastnika oraz wiele innych szczegółów. Niestety, przypadek tej kobiety nie jest odosobniony. Na całym świecie codziennie ofiarą wykorzystania padają setki kobiet. Z pewnością nie powinno pozostawiać taką osobę sam na sam z tym co się jej przytrafiło.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik