w

19-latka w ciąży wracała z chłopakiem do domu. Po drodze brutalnie zaatakowało ich trzech mężczyzn.

Ciężarna poroniła po tym, jak została wykorzystana w Banswara w zachodnich Indiach. 19-latka z najniższej kasty w Indiach była w ósmym tygodniu ciąży, kiedy pięciu mężczyzn zaatakowało ją i jej chłopaka mieczami i żelaznymi prętami.

Po tym dramatycznym incydencie jej partner nie był wstanie poradzić sobie psychicznie, dlatego popełnił samobójstwo. Wszystko miało miejsce, gdy para wracała rowerami z miasta Banswara do swojej wioski. Podczas przejażdżki, nie spodziewali się, że spotka ich coś tak okropnego. Napastnicy ukradli telefon mężczyzny, po czym kazali mu się oddalić, tym samym zmuszając go do pozostawienia partnerki samej.

 

para

 

Nie mogąc jej uratować, partner 19-latki wrócił do swojej wioski, gdzie odebrał sobie życie. Po wszystkim, kobieta nie zgłosiła przestępstwa, ponieważ bała się napastników. Policja aresztowała jednak jednego z nich, ponieważ ten dał skradziony telefon swojej żonie. Dzięki temu wyśledziła jego lokalizację, po czym aresztowała go wraz z resztą oprawców. Teraz, całą piątka czeka na rozprawę w sądzie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik