w

Była więziona, bita i wykorzystywana. Wszystko zaczęło się od wyjazdu do mężczyzny poznanego w sieci.

30-letnia Lara Hall pochodząca z Australii padła ofiarą brutalnego mężczyzny, którego poznała na portalu randkowym. Sajjad zwabił ją do Pakistanu obietnicą życia jak z bajki, jednak zamiast tego była tam więziona i wykorzystywana jako niewolnica seksualna.

Koszmarne doświadczenia kobiety zaczęły się od przypadkowego spotkania, które miało miejsce kilka lat temu. Lara podczas podróży pociągiem spotkała kobietę z Pakistano o imieniu Rhianna. 30-latka zaproponowała jej , że nauczy ją angielskiego. W ten sposób panie polubiły się i Lara regularnie odwiedzała ją w jej domu. Pewnej nocy podczas rozmowy przez komunikator z rodziną Rhianny, 30-latak po raz pierwszy nawiązała kontakt z Sajjadem.

wyjazd1

Para sporadycznie rozmawiała ze sobą przez kilka następnych lat. Podczas wielu rozmów, mężczyzna wyznawał jej miłości składał obietnicę niesamowitego życia z nim w związku. Omamiona tymi słowami, 30-latka przystała na propozycję Sajjada, który zaprosił ją na wesele swojego brata a także przeprowadzenie się do jego domu. Przez kilka pierwszych tygodni mężczyzna był dla Lary miły, jednak niedługo potem przyznał że nie był tym, za kogo podawał się w Internecie. W tym samym momencie rozpoczęło się piekło 30-latki.

wyjazd

Sajjad regularnie znęcał się nad kobietą i wykorzystywał ja seksualnie, a także pozwalał na to swojemu bratu. Koszmar ten trwał przez kilka miesięcy, aż do momentu, gdy Lara zdołała skontaktować się z australijskim konsulem. Ten ku jej zdziwieniu poradził jej jedynie znaleźć sobie bezpieczne miejsce i zgłosić całą sprawę policji. W ucieczce pomógł jej jednak dr Kaiser Rafiq, który pełni funkcję dyrektora prestiżowego klubu przeznaczonego dla członków wybitnych osób oraz dyplomatów. Dzięki niemu oraz grupie ludzi, którzy zebrali dla 30-latki pieniądze, Larze udało się uwolnić od Sajjada i uciec do swojej rodzinnej Australii.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik