w

Chcieli mieć mięśnie jak Hulk. By to osiągnąć wstrzykiwali sobie… sterydy dla zwierząt.

Wielu mężczyzn marzy, by mieć imponujące mięśnie, które będą wzbudzać podziw u pań. Niekiedy jednak efekt końcowy może być zupełnie odwrotny od zamierzonego. Mimo to, trzeba przyznać że determinacja właścicieli takich mięśni jest naprawdę godna podziwu. Niektórzy jednak postanawiają pójść drogą na skróty.

Do grona tych osób z pewnością należą bracia Tony i Alvaro. Mężczyźni od wielu lat stosują bardzo groźne środki chemiczne, dzięki którym uzyskali niewyobrażalną muskulaturę. 49-letni Tony przyznaje, że dawniej był uzależniony od specyfików, które poprawiały jego sylwetkę, jednak dziś ma to pod kontrolą, natomiast jego 50-letni brat odżywki stosuje od 15 roku życia i uważa, że w takim wieku nic mu nie zaszkodzi.

miesnie1

Bracia przyznają, że od pewnego czasu nie stosują chemikaliów ze względu na zdrowie. Ich skóra niej jest bowiem w stanie rozciągnąć się jeszcze bardziej. Specyfik stosowany przez Tony’ego i Alvaro, pierwotnie powstał dla koni oraz krów, jednak szybko trafił do brazylijskich siłowni. Niewłaściwe jego stosowanie może sprawić, że ciało będzie zdeformowane lub nawet doprowadzić do śmierci.

miesnie2

Zdaniem młodszego z mężczyzn, większość kobiet jest zachwycona ich wyglądem, jednak zdarzają się słowa krytyki kierowane w ich kierunku. Bracia nie przejmują się nimi i wciąż ciężko pracują nad swoimi mięśniami.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik