w

Choć ma zaledwie 17 lat, jest matką siedmiorga dzieci. Ich ojcowie zostawili ją samą.

Nastoletnie ciąże stały się obecnie ogromnym problemem. Wielu nastolatków ignoruje konsekwencje i gorzko żałuje swoich decyzji. Niektórzy jednak nigdy nie uczą się na swoich błędach i idą o krok dalej w swoich bezmyślnych działaniach, zupełnie jak 17-letnia Pamela Villaruel z Argentyny.

Dziewczyna także jest nastoletnią mamą, choć w jej przypadku historia jest nieco inna. Pamela jest matką siedmiorga dzieci. Wiele osób słysząc tę informację otwiera oczy ze zdumienia. Wszystko zaczęło się, gdy miała ona 14 lat.

 

dzieci1

 

Spokojna dziewczyna spotkała swoją pierwszą miłość. Nieoczekiwanie nastolatka po raz pierwszy zaszła w ciążę. Jej wszystkie marzenia legły w gruzach, gdy pierwszy chłopak zostawił ją samą. Sytuacja ta powtórzyła się jeszcze kilka razy, gdy nastolatka zachodziła w ciąże z kolejnymi chłopakami.

 

dzieci2

 

Obecnie Pamela mieszka z matką, która pomaga jej wychowywać grupę dzieci. Dziewczyna wciąż wierzy, że w końcu spotka prawdziwą miłość i pewnego dnia będzie miała wspaniałą rodzinę, o której marzyła.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik