w

Dowiedziała się że jej córka prześladuje inne dzieci. Taki widok zastała, gdy wróciła ze szkoły.

Hannah to 9-latka która z grzecznej dziewczynki, po pójściu do szkoły zmieniła się w kogoś zupełnie innego. Dręczyła ona innych uczniów oraz uciekała z zajęć.

Kiedy jej mama dowiedziała się o tym co robi jej córka postanowiła dać jej ważną lekcję. Jednym z powodów dla którego Hannah wyśmiewana rówieśników były gorsze ciuchy. Właśnie dlatego jej matka Amanda wpadła na doskonały pomysł by pokazać córce że robi źle. Wszystko zaczęło się od telefonu nauczyciela dziewczynki do jej matki w którym opowiedział kobiecie, jak 9-latka w ostatnich dniach zachowywała się na lekcjach. Dziewczynka uciekała z zajęć oraz dręczyła bardziej wrażliwych uczniów.

ciuchy

Dodatkowo lekceważyła również nauczycieli. Aby dać jej odpowiednią nauczkę jej matka zabrała wszystko w jej pokoju zostawiając jedynie łóżko oraz jeden zestaw ciuchów który miał nosić przez cały tydzień. Na koszulce znajdującym się w owym zestawie widniał napis opowiadający o tym co robiła dziewczynka. Kobiety jest pewne że właśnie w taki sposób Hannah nauczy się na własnej skórze że nie wolno zachowywać się w taki sposób.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik