w

Grupa kobiet złapała pedofila, który wykorzystał 3-latka. Nie okazały mu litości.

Grupa matek złapała pedofila, który jest oskarżony o zgwałcenie 3-letniego dziecka. Kobiety nie miały litości dla mężczyzny. Miliony matek na całym świecie zrobiłyby dla swoich dzieci wszystko. Każdy z nich chce dla swoich dzieci jak najlepiej, a każde ich cierpienie jest niezwykle dotkliwe.

Jeśli osoba trzecia stoi za krzywdą dziecka, prawdopodobnie nigdy o tym nie zapomni i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby za to zapłacić. Te matki nie czekały, aż służba zajmie się sprawą. Złapali mężczyznę, który jest oskarżony o wykorzystanie 3-letniego dziecka. Sytuacja miała miejsce w Indiach. Tam grupa kobiet zdecydowała się ukarać mężczyznę, który został oskarżony o wykorzystanie 3-latka. Kobiety sprawiły mu prawdziwe piekło. Najpierw związali mężczyznę, a następnie pociągnęli go za linę na podłodze, a następnie bili go kijami.

matki

Sam człowiek się nie bronił. Jest bardzo prawdopodobne, że był świadomy swoich błędów. Poza tym wszystko działo się na oczach świadków, którzy właśnie obserwowali całą sytuację. Wściekłe matki prawdopodobnie chciały pokazać społeczności los zdegenerowanych ludzi, którzy chcą skrzywdzić bezbronne dzieci. Policja przyjechała później. Wiadomo już, że matki nie są obciążone żadnymi zarzutami. Z kolei mężczyznę czeka teraz oficjalny proces. W zeszłym roku grupa młodych mężczyzn molestowała młodą dziewczynę w biały dzień w Jehanbad w Bihar w Indiach. Wydarzenie zostało nagrane przez jednego z oprawców. Chociaż było tam wiele osób, żaden ze świadków nie zareagował ani nie próbował pomóc bezbronnej dziewczynie.

matki1

Następnie policja dotarła do 6 z 8 napastników. Najmłodszy z nich miał 14 lat. Statystyki napaści seksualnych na dzieci w Indiach są przerażające. Co roku ma miejsce kilka tysięcy takich incydentów. Najsmutniejsze jest to, że kobiety nie chcą zgłaszać tych incydentów, ponieważ obawiają się, że zostaną oskarżone o kłamstwo. Ponadto w wielu przypadkach rząd nie reaguje, w wyniku czego przestępcy pozostają bezkarni. Możliwe więc, że matki bały się lekceważącego zachowania służb i same postanowiły ukarać przestępcę. Jakiś czas temu Indie wprowadziły karę śmierci za przestępstwa seksualne wobec dzieci poniżej 12 roku życia. Zaostrzono również wiele innych przepisów dotyczących nękania nieletnich.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik