w

Kobieta w ciąży została wyrzucona z restauracji. Powodem był zbyt rzucający się w oczy ciążowy brzuch.

Kobiecie odmówiono obsługi w restauracji z powodu zbyt rzucającego się w oczy brzucha. Była w siódmym miesiącu ciąży z bliźniakami, więc trudno było ukryć jej krągłości. Czy jest to jednak powód do dyskryminacji? Charisha, która spodziewała się bliźniaków, przed narodzinami dzieci chciała spędzić miły wieczór z dala od domu.

Ponieważ temperatura na zewnątrz była wysoka, zdecydowała się na krótki top. Pracownikom restauracji się to nie podobało. Charisha Gobin ma 37 lat i pochodzi z Marysville w stanie Waszyngton. Zasłynęła kilka miesięcy temu, kiedy personel restauracji, do której poszła, odmówił jej obsługi. Była wówczas w 7. miesiącu ciąży z piątym i szóstym dzieckiem. Dziś są z nami maluchy. Czy jej strój był naprawdę nie do przyjęcia?

brzuch1

A może to tylko nieporozumienie? Matka czworga dzieci była niecierpliwa w tej sprawie, zwłaszcza że zbliżał się termin jej porodu. Incydent miał miejsce kilka miesięcy temu, kiedy Charisha była w ciąży. Chociaż w domu miała już czworo dzieci, była bardzo podekscytowana na myśl posiadania bliźniaków. Spodziewała się chłopca i dziewczynki. Aby odpocząć od życia rodzinnego i uczcić zbliżające się narodziny dziecka, Charisha postanowiła wyjść na kolację z matką i siostrą. To miał być miły wieczór i okazał się incydentem dyskryminacyjnym. Kobiety były kolejną grupą klientów, którzy odwiedzili Buzz Inn Steakhouse.

brzuch2

Jednak to, co stało się później, pokazało, że nie byli traktowani tak samo jak inni. Kobiet nie obsłużono, bo bluzka kobiety w ciąży była za krótka. Charisha czuła się bardzo nieswojo, ponieważ, jak sama sobie wyjaśnia, nie miała wielu ubrań, które mogłyby zakryć jej ogromny brzuch. Ze względu na wysoką temperaturę mogła siedzieć w domu lub iść do restauracji. Ludzie byli podzieleni co do decyzji restauracji. Czy właściciele restauracji podjęli odpowiednią decyzję?

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik