w

Kobieta nagle dostała ostrego bólu brzucha. Kiedy zrobiła zdjęcie krocza, zobaczyła główkę dziecka.

Choć brzmi to dość niewiarygodnie są wśród nas kobiety które nie wiedzą że są w ciąży. Coś podobnego przytrafiło się 24-letniej Charlotte Dubard, która pewnego dnia odkryła że jest w ciąży.

Wszystko zaczęło się do ostrego bólu brzucha, jednak była przekonana, że przyczyną jest jedzenie. Kobieta miała większy apetyt oraz przytyła 6 kilogramów, jednak ciąża ostatnie życie jaka przyszła jej do głowy. 24-latka miała regularną miesiączkę, chodziła na imprezy gdzie piła alkohol oraz pracowała przez kilkanaście godzin dziennie. Kiedy ból brzucha stało się na tyle uciążliwy że sprawiał trudności z poruszaniem się kobieta użyła swojego telefonu do zrobienia zdjęcia krocza.

porod1

Gdy następnie zobaczyła na ekranie co kryje się w jej kroczu była w szoku, bowiem zobaczyłam główkę dziecka. Chwilę po przypadkowym odkryciu ciąży 24-latka zaczęła rodzić. Wpadła w panikę jednak wiedziała że musi dać sobie radę sama zanim przyjedzie na miejsce karetka. Kiedy poród rozpoczął się, wszystko działo się bardzo szybko i Charlotte działać instynktownie. Po wszystkim zadzwoniła ona do swojego chłopaka, z którym następnie udała się do szpitala. Tam lekarze ocenili stan zdrowia dziecka. Na szczęście stan zdrowia chłopca jest stabilny.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik