w

Kobieta spotkała się na mieście z koleżanką. Przyda się dobre ubezpieczenie…

Stare powiedzenie mówi, że wypadki chodzą po ludziach. Jest w tym bardzo dużo prawdy, dlatego warto brać pod uwagę wszelkie ewentualności i warto zabezpieczać się przed konsekwencjami takich zdarzeń, jak choćby zwykła stłuczka komunikacyjna, która nawet jeśli wydaje się być niewielka, może nieść za sobą całkiem spore koszty związane z naprawą i odszkodowaniem drugiemu kierowcy.

W naszym kraju posiadanie ubezpieczenia OC jest obowiązkowe, dlatego jeśli będziemy kiedykolwiek przydarzy nam się jakaś stłuczka bądź wypadek samochodowy nie musimy się martwić o to, w jaki sposób naprawimy swoje auto, bądź jeśli jesteśmy sprawcą takiego zdarzenia – w jaki sposób odpowiemy za likwidację uszkodzeń drugiego pojazdu. Wypłacone wówczas odszkodowanie powinno w pełni pokryć koszty naprawy, które często mogą być bardzo wysokie, a taki niespodziewany wydatek może znacznie uszczuplić nasz domowy budżet.

 

 

Takiego niespodziewanego wydatku nie przewidywał także bohater tej historii. Mężczyzna był niemal wzorowym kierowcą i na jego koncie nie było żadnych zdarzeń drogowych. Pewnego jednak dnia pożyczył on swoje auto swojej żonie, która udała się na szybkie zakupy do pobliskiej galerii …

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik