w

Królowa Elżbieta II nosi sztuczną rękę? Ludzie zastanawiają się do czego ona ma służyć!

Nie dawno na jaw wyszła informacja, że Królowa Elżbieta II ma sztuczną rękę. Jej córka przypadkowo ujawniła haniebną tajemnicę. Nie spodziewała się nawet, że przyciągnie to tyle uwagi mediów. Królowa Elżbieta II ma nie tylko lojalnych zwolenników w Wielkiej Brytanii, ale także dużą rzeszę fanów na całym świecie.

Jednak ta wiadomość może ich trochę zaszokować. Okazuje się, że królowa skrywa tajemnicę, która wyszła na jaw. Monarchini otrzymali niezwykły prezent od australijskich studentów. Pytanie, co takiego wymyślili? Królowa dostała sztuczną rękę z drewna, a raczej dłoń w rękawiczce, zamocowaną na patyku. Jeśli monarcha prawidłowo chowa się w pojeździe, może nią tak machać, aby nikt tego nie zauważył. Dzięki temu królowa może zaoszczędzić pracę i odpocząć, kiedy tylko tego potrzebuje.

krolowa

Zagraniczne portale podają, że informacje te ujawniła księżna Anna, córka królowej. Jak Elżbieta zareagowała na prezent? Nie używała go wcześniej, bo nie ma takiej potrzeby, ale mówi się, że doceniała gest uczniów, a sam model ją rozbawił. Ręka szybko stała się jedną z jej ulubionych pamiątek. Warto zauważyć, że królowa Elżbieta II jest najdłużej rządzącym brytyjskim monarchą od 2015 roku. Pobiła więc rekord królowej Wiktorii, której jest prawnuczką. Było to dokładnie 63 lata, 7 miesięcy i 2 dni.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik