w

Kulturysta oświadczył się… gumowej lalce. Oszalał z miłości do niej.

Kilka tygodni temu dobrą informację światu ogłosił Yuri Tołoczko – kulturysta z Kazachstanu. Jego partnerka natomiast w tej sprawie zdaje się być obojętna. A gdyby tak stworzyć idealnego partnera od podstaw? Yuri wziął sobie ten pomysł do serca . Seksowna blondynka (często zmienia kolor włosów) z uwodzicielskimi ustami, zgrabną pupą i długimi nogami.

Nie krzyczy, nie obraża się i zawsze zgadza się na wszystko. Jaki mężczyzna mógłby się jej oprzeć? Prawdopodobnie ktoś, kto nie lubi lateksu. Chociaż Yuri twierdzi, że czasami nawet oni się kłócą, a Margo ma wady, związek wydaje się idealny. Przynajmniej tak to wygląda w Internecie. Yuri i Margo spotkali się przez 8 miesięcy. Mężczyzna twierdzi, że uratował ją przed byciem kelnerką. Najwyraźniej jej pracodawca źle ją traktował, chociaż Yuri nie sprecyzował dokładnie, co to oznacza w tym przypadku. Yuri twierdzi, że jego dziewczyna nie jest pusta w środku i ma duszę.

lalka2

Kocha go i czasami się z nim kłóci. Mężczyzna twierdzi, że kiedy pokazał światu swoją wybrankę, zalała ją fala krytyki, Margo popadła w kompleksy, a to zakończyło się wizytą u chirurga plastycznego. Yuri również ją tam wspierał. Po poprawkach lalka jest idealna. Tak bardzo, że mężczyzna zdecydował się zostać z nią na zawsze i źle. Dopóki inna lalka ich nie rozdzieli. Jeśli ktoś chce się z nimi spotkać i zrobić wspólne zdjęcie, ma duże szanse – para często chodzi do barów, klubów, kin, teatrów i restauracji. Nie wiadomo, jak Margo zarządza menu, ale plotka głosi, że uwielbia kuchnię gruzińską, a zwłaszcza chinkali. Ale czy naprawdę ma ona coś do powiedzenia w tej sprawie? Kiedy Yuri dzieli się zdjęciami swojego życia ze swoją narzeczoną, wydaje się wierzyć we wszystko, co sam mówi. Chce pokazać się jako troskliwy i kochający partner, który opiekuje się dziewczyną pomimo jej problemów z poruszaniem się.

lalka1

Chociaż większość ludzi na ten widok klepie się po czole, Yuri nie jest ani pierwszym, ani jedynym mężczyzną, który żyje z lalką erotyczną. Moda na silikonowe lalki podbija świat. Takie partnerki to w Japonii absolutny hit. Nie jęczą, nie odchodzą i nie zdradzają. Można je dowolnie zmieniać, czesać, a nawet uprawiać z nimi seks. Tak długo, jak ktoś jest zadowolony z takiej partnerki. Psychologowie twierdzą, że powodów budowania tego typu „relacji” jest wiele – wszechogarniająca samotność, chęć spełnienia fantazji erotycznych, negatywne wzorce na temat kobiet i wiele więcej.  Nie wiadomo, czym kieruje się Yuri, ani co ta decyzja zmieni w jego życiu. Co prawda mężczyzna nie ogłosił jeszcze daty ślubu, ale jeden cel został już osiągnięty – zrobiło się głośno o nim i o Margo. Możemy też być pewni, że będzie on nosił swoją partnerkę na rękach.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik