w

Matka okładała pięściami swoją niepełnosprawną córkę. W pewnym momencie rzuciła się na nią i odgryzła wargę.

Katya Spesivtseva pochodząca z Rosji przeżyła coś przerażającego. Dziewczynka od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe, a przez matkę Ludmiłę, nigdy nie miała łatwego życia. Kobieta w każdym możliwym momencie znęcała się nad dziewczynką, tym samym zmieniając jej życie w prawdziwe piekło.

Kiedy Katya miała 6 lat, 33-letnia kobieta brutalnie ją pobiła. Wszystko zaczęło się od tego, że dziewczynka zaczęła płakać, przez co jej matka wpadła w szał. Początkowo, upomniała ją by przestała płakać, jednak gdy to nie pomagało, kobieta zaczęła bić 6-latkę pięściami, po czym odgryzła jej wargę.

corka1

Przez kilka następnych dni, 6-latka zwijała się z bólu przez bolącą ranę, o której nikomu matka nie powiedziała. Kiedy Katya w końcu trafiła do szpitala, lekarze spostrzegli, że kobieta usiłowała także odgryźć jej nos. Ponadto, ciało 6-latki było pokryte świeżymi siniakami, co świadczyło o tym, że 33-latka znęcała się nad nią regularnie.

corka2

Wkrótce potem, Ludmiła została zatrzymana przez policję oraz postawiona przed sądem, który skazał ją na 4 lata więzienia za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad córką. Dziewczynka niedługo potem została adoptowana przez kochającą kobietę, która zapewniła jej opiekę.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik